HAKKIMIZDA

2000 yılından beri Başarı Elektronik, Mitaş, Tüpraş, Havelsan, Bilkent Holding  gibi sektörün önde gelen firmalarında SAP SD, MM, PP, CS, PS modül danışmanlığı yapan Aysel KASAP ile finans piyasasının belirleyicileri arasında yer alan Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Denizbank gibi bankalarda ticari ve kurumsal bankacılık portföy yöneticiliğinin ardından tecrübesini özel sektörde değerlendiren Hasan PIRILDAR tarafından 2019 yılı başında Ankara merkezli olarak kurulduk.

SAPANKA, mevcut konjonktürde ülkemizde İstanbul ağırlıklı yoğunlaşan SAP danışmanlık hizmetlerinin, başta Ankara olmak üzere tüm Anadolu’da erişilebilir olmasını sağlamak hedefiyle sektördeki yerini almıştır.  Bu amaçla SAP ERP ve SAP S/4HANA dijital dönüşüm projelerinde uçtan uca tüm süreci yönetmekteyiz.

Tecrübelerimize dayanarak uzman danışman kadromuzla birlikte hızlı çözüme ulaşmak, güvenilir hizmet vermek, müşteri ve süreç odaklı hareket ederek kaliteyi müşterilerimize sunmak temel felsefemizdir.

Her kurumun süreçleri, iş yapış şekli  farklılık göstermekte olup; bu farklılıkları en üst seviyede karşılayarak, şirketlerin  doğru çözüm ortağı olma amacındayız.

VİZYON

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla müşteri ve çalışan memnuniyetini optimize ederek sektörümüzde marka haline gelmek.

MİSYON

– Geleceğin dünyasında çözümlerimiz ile müşterilerin ve çalışanların ilk tercihi olmak,

– Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,

– Bilgi çağının getirdiği yenilikleri yakından takip ederek dinamik kalmak,

– İş dünyasının artan rekabet koşullarında çözüm ortağı kimliğimiz ile işletmelerin ihtiyaçlarını titizlikle saptayarak iş akışını ve bilgiye hızlı erişimi sağlamak,

– Hantal yapılaşmalardan uzak, daha hızlı, daha dinamik, çabuk karar alabilen kurumsal yapılar yaratmak.